Як працюють ЦОПи на Кіровоградщині

 • 15 квіт. 2016 09:56
 • 815
  • Новина Як працюють ЦОПи на Кіровоградщині Ранкове місто. Кропивницький

  Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків.

  Про це повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.

  Органами ДФС у Кіровоградській області щоденно опрацьовується близько 1900 – 2300 звернень стосовно отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, подання звітності тощо.

  З початку 2016 року до ЦОП ГУ ДФС у Кіровоградській області звернулося 144420 суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання вищезазначених послуг. З них надано 18379 адміністративних послуг.

  Серед адміністративних найбільш запитуваними є послуги з видачі кратки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;  реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, книг обліку розрахункових операцій, надання витягу з реєстру платників єдиного податку тощо.

  Відзначимо, для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. З повним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються органами ДФС у Кіровоградській області, можна ознайомитися на сайті відомства за електронною адресою: http://kr.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.