Як Уряд оцінив результати перевірки громадських закладів на предмет пожежної безпеки

 • 11 квіт. 2018 19:07
 • 722
  • Новина Як Уряд оцінив результати перевірки громадських закладів на предмет пожежної безпеки Ранкове місто. Кропивницький
   
  Урядова перевірка безпеки громадських закладів: 15 тис. порушень, 37 об’єктів треба закрити
   
  Ініційована Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом перевірка громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки виявила понад 15 тис. порушень. ДСНС буде наполягати на закритті 37 об’єктів через позови до суду. Прем’єр-міністр вимагає наведення ладу в закладах, які нехтують безпекою громадян.
   
  Під час засідання Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман зазначив, що ключове завдання перевірок – не штрафи, а реальна безпека людей. 
   
  «Ми маємо справу з безвідповідальністю. І нехтування правилами безпеки призводить до жертв. А з бардаком миритися не збираємось», – заявив Глава Уряду.
   
  Присутній на засіданні Уряду Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін представив попередні результати перевірок громадських місць на предмет дотримання вимог пожежної безпеки. Наразі перевірку пройшли вже 1 319 об’єктів, серед яких – школи, лікарні, торговельні центри. Виявлено понад 15 тис. порушень. Найгірший стан з виконанням рекомендацій – у Донецькій, Сумській та Тернопільській областях, де не виконано 60% приписів на усунення виявлених порушень правил безпеки. ДСНС буде наполягати на закритті 37 об’єктів через позови до суду. 
   
  Володимир Гройсман назвав неприпустимою ситуацію відмови від виконання рекомендацій контролерів.
   
   «Всіх, хто перестануть звертати увагу на вимоги покращити ситуацію з безпекою людей, ми змусимо навести лад. Я віддаю перевагу безпеці громадян. Не випробовуйте наші можливості, – сказав Глава Уряду, звертаючись до керівників громадських закладів. – Будемо йти по всій країні і наводити порядок». 
   
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю 
  Секретаріату Кабінету Міністрів України
   
  Нагадаємо: Пожежна безпека у кропивницьких закладах. Дійшла черга до «Авоськи» і «Вельвету»