Якісна вишиванка до Дня Незалежності у Кропивницькому

 • 5 серп. 2016 12:36
 • 3648
  • Новина Якісна вишиванка до Дня Незалежності у Кропивницькому Ранкове місто. Кропивницький

  Незабаром 25-а річниця незалежності Україні, традиційна для цього свята, хода вишиванок. Таке мальовниче дійство буде проходити вшосте. Чому саме вишиванка? Це – наслідування тисячолітньої культури і правдивої історії українського народу. Єднання минулого та майбутнього, єднання родин, родів. Вишиванка – не тільки стародавнє історичне народне вбрання, а мода, стиль, краса, зручність та, перш за все, – оберіг від темних, нечистих сил.

  Вишиванка завжди несла мир і добро, культуру і духовність, побажання матері щастя своїм дітям. Вона завжди була чимось більшим, аніж просто сорочкою, бо в ній зібрана мудрість, любов, душа народу. Незважаючи на розвиток різноманітних модних тенденцій, вишитий одяг завжди залишається актуальним, наповнюючи кожен день світлом і роблячи будь-яке свято особливим!

  Наші вироби увібрали в себе найкращі образи і символи української пракультури та перетворилися у шедеври майбутнього. І справді, пам’ятаючи минуле, ми творимо сьогодення та майбутнє! Ви маєте змогу недорого купити сучасні жіночі та чоловічі вишиванки, вишиванки для дівчаток та хлопчиків, скатертини, серветки, весільні рушники, набори для хрещення на сайті або в Крамниці вишитого одягу. Чекаємона Вас!

  Сайт Крамниці вишитого одягу –KRAM.KR.UA

  Адреса Крамниці вишитого одягу – м. Кропивницький, вул. Чміленка, 24а.