Завтра стартує мисливський сезон на Кіровоградщині

 • 5 серп. 2016 12:27
 • 952
  • Новина Завтра стартує мисливський сезон на Кіровоградщині Ранкове місто. Кропивницький

  У суботу, 6 серпня, о 18-й годині полюванням на пернату дичину в мисливських угіддях Кіровоградської області стартує мисливський сезон 2016/2017 рр, передає УНН-Центр із посиланням на офіційний сайт ОУЛМГ у Кіровоградській області.

  Полювання на пернатих триватиме до 4 грудня включно. Днями полювання визначені середа, субота й неділя.

  Норма добування пернатої дичини одним мисливцем не повинна перевищувати: норців великих — дві шт., гусей, куріпок сірих та фазанів — три, качок — п’ять, лисок — шість, куликів та голубів — 10, перепелів — 15 особин.

  Додамо, що до полювання допускаються лише ті мисливці, які мають перелік документів, передбачених ст.14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”. Зокрема, під час здійснення полювання кожен мисливець повинен мати при собі: посвідчення мисливця; щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання; паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.