«Єдність – Сила –Перемога»: педагоги Кропивницького відзначили професійне свято військово-польовим вишколом

 • 2 жовт. 2023 13:30
 • 354
  • Новина «Єдність – Сила –Перемога»: педагоги Кропивницького відзначили професійне свято військово-польовим вишколом Ранкове місто. Кропивницький

  Щороку, у першу неділю жовтня освітяни Кропивницького відзначають своє професійне свято.

  Але цьогоріч День вчителя особливий - 01 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць України, День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

  Тож педагоги обласного центру відзначали визначну для себе дату теж по особливому – участю у військово-польовому вишколі «Єдність-Сила-Перемога». Освітяни віддали шану тим, завдяки кому вони мають можливість щодня бачити за партами учнів, тим, хто не шкодуючи власного життя, боронить від рашистських окупантів українські землі, захищаючи вчителів, школярів та їхніх батьків.

  На місце проведення теренового вишколу його учасників привітали заступник міського голови Олександр Мосін та начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко. Вони побажали педагогам у складний воєнний час продовжувати виховувати справжніх патріотів своєї країни, розвивати юних кропивничан, вчити їх підкорювати нові вершини і долати сьогоднішні виклики.

  Цього дня директори і вчителі шкіл Кропивницького спробували свої сили і перевірили навички у володінні зброєю, доланні смуги перешкод, наданні домедичної допомоги. Але найголовніше – вони відчули себе єдиною командою, яка працює лікоть у лікоть, підтримує шалений темп і вірить у те, що зі стін закладів освіти міста вийде гідна своєї країни молодь, яка завжди пам’ятатиме науку і підтримку своїх наставників.

  Джерело: Кропивницька міська рада