Юних кіровоградців запрошують до літньої БізнесШколи

 • 20 лип. 2016 16:59
 • 994
  • Новина Юних кіровоградців запрошують до літньої БізнесШколи Ранкове місто. Кропивницький

  ЮніорБанк запрошує усіх, кому вже виповнилось 6, і ще не виповнилось 17, урізноманітнити свої літні канікули - зробити їх не лише яскравими, але й пізнавальними. Щоп’ятниці о 16.00 у приміщенні middle-office Кіровоградської філії ПриватБанку (що по вул. Преображенській, 26/70) на усіх креативних, веселих та допитливих чекає літня БізнесШкола.

  Тут немає математики, і не потрібно штудіювати товстелезні підручники. Тут весело та цікаво. Тут на мить можна стати бізнесменом чи банкіром, навчитись складати бізнес-плани та керувати власними бажаннями.

  “Якщо вам здається, що банківська чи фінасова діяльність - це складно, важко, чи навіть нецікаво, то ви страшенно помиляєтесь, - доводить Вікторія  Заболотна, керівник Направлення ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку. - Навіть 7-річні у нас стають підкорювачами бізнесу, навчаються створювати бізнес-імперії та вдало розпоряджатись фінансами. І лише вам наші топ-менеджери розкриють усі банківські секрети – від ВІП-корпоративного бізнесу до БонусПлюс”.

   “Я дізналась про літню БізнесШколу у відділенні, і аби не нудьгувати під час канікул, вирішила відвідати перше заняття та подивитись, чи сподобається, - ділиться враженнями юна кіровоградка Ольга Трофімова. – Не просто сподобалось, я у захваті! Не можу дочекатись наступної п’ятниці. От сьогодні, наприклад, я принесла на заняття свою карту бажань. Робила її власноруч і як то кажуть - на одному диханні. Впевнена, що все, що я запланувала, намріяла - збудеться!”

  “БізнесШкола ЮніорБанку абсолютно безкоштовна, - продовжує пані Вікторія. - Але слід поквапитись, адже максимальна кількість дітей в групі - 25 осіб. Тут ваші дітки не лише отримають нові знання та навички, але й знайдуть нових друзів, як серед однолітків, так і серед топ-менеджерів банку. Чекаємо на кожного.”

  Бізнес-Школа навчить бути лідером, стати самостійним, товариським, дізнатися, як працює банк і як побудувати свій перший start-up! А ще - правильно ставити цілі і планувати бюджет, збирати і інвестувати, будувати комунікації в мережі Інтернет,  і все про банківські технології.

   *Освітня програма “ЮніорБанк” стартувала ще у 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні і Латвії, об'єднуючи більш 500 000 школярів.

  У 2012 році ЮніорБанк був визнаний однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки “Освіта та кар'єра”, яку щорічно проводять Міністерство освіти і Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

  Анжела Дзінзюра