ЮніорБанк влаштував неймовірне свято для юних бобриничан

 • 25 лип. 2016 13:27
 • 639
  • Новина ЮніорБанк влаштував неймовірне свято для юних бобриничан Ранкове місто. Кропивницький

  Дитячий сміх, запальна музика, азарт та  неповторний драйв ще довго бриніли у повітрі м. Бобринець. Саме тут, у міському парку, ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку, за підтримки міської ради та допомоги аграрної партії провели веселе, креативне та неповторне юніорське свято.

  Гучна музика, яскраві фіолетові кульки ЮніорБанку привертали увагу не лише діток. Гарно вбрані, зі святковим настроєм бобриничани поспішали долучитись до незвичного дійства. Не порушуючи традицій таких заходів,  до присутніх звернувся голова районного осередку аграрної партії  та побажав зробити такі свята традиційними. Та саме цікаве розпочалося з... заняття з фінансової грамоти, яке зовсім і не було схоже на заняття. УЮніори весело та дружно відповідали на запитання, голосно дискотували на банківські теми та ділились знаннями щодо платіжних систем, карткової безпеки та недопустимості розголошення особистих даних. З непідробним азартом усі три команди, на які попередньо поділились юніори, кинулися спочатку  шукати, а потім і збирати пазл із зображенням логотипу Бонус Плюс ПриватБанку - полунички. А математичне завдання  із вирахування відсотку за депозитом завзято взялися виконувати навіть ті, хто, м”яко кажучи, зовсім  не люблять математику.

  “Таке свято у нас проводиться вперше, за що велика вдячність організаторам, - ділиться враженнями бобриничанка  Наталя Росолова, - Мені дуже сподобалось, хоча я й не підхожу під категорію юніорів)): Приємно, що все дійство було продумане до дрібниць, цікаве не лише для діток, але й для дорослих. Ми вболівали за команду “Розумні бурундуки” (найменшеньких учасників змагань). Вони такі кумедні своєю серйозністю, аж хотілося їм допомогти. Та вони й самі молодці! Справились із усіма завданнями на відмінно”.

  Веселі ігри плавно перейшли до екскурсії відділенням банку, де діти спочатку віднайшли ТСО, а потім зробили селфі зі співробітниками. Усі з задоволенням скакали на батуті,  смакували морозивом та солодкою ватою, якими прогощали ЮніорБанк та аграрна партія.

  “Ми вдячні ПриватБанку за таке яскраве свято, - розповідає Людмила Кривошея, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Бобринецької міської ради. - І діти, і дорослі отримали задоволення, гарний  настрій, і навіть потрібні знання з фінансової безпеки. Одним словом - поєднали приємне з корисним. Співпраця соціально-відповідального бізнесу з владою приносить неоцінену користь для всієї громади. Подивіться в очі нашим дітками - вони щасливі, усміхнені та задоволені. Ось, що основне у нашій з вами спільній роботі”.

  Освітня програма “ЮніорБанк” *стартувала ще у 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні і Латвії, об'єднуючи більш 500 000 школярів.

  У 2012 році ЮніорБанк був визнаний однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки “Освіта та кар'єра”, яку щорічно проводять Міністерство освіти і Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

  Анжела Дзінзюра