ЮніорБанк завітав до дитячого оздоровчого табору “Чайка”

 • 13 лип. 2016 14:25
 • 1082
  • Новина ЮніорБанк завітав до дитячого оздоровчого табору “Чайка” Ранкове місто. Кропивницький

  7 липня співробітники Кіровоградської філії ПриватБанку провели уроки фінансової грамотності у таборі відпочинку “Чайка”, що у м.Гайворон на Кіровоградщині.

  Діти з задоволенням приймали участь у ролевих та дидактичних іграх, збирали пазли з полуничкою, відповідали на запитання, дискотували на банківські теми та ділились знаннями щодо платіжних систем, карткової безпеки та недопустимості розголошення приватних даних.

  “На цій зміні у нас оздоровлюються та одночасно вивчають англійську мову з волонтерами зі США діти з усієї України, - розповідає Юлія Пошенко, старший вихователь дитячого оздоровчого табору “Чайка”.- Але вивчення мови зовсім не заважає освоєнню прописних істин із банківської справи. До речі, і мені і всім вихователям теж було цікаво на заняттях. Наразі і ми, дорослі, почули цікаву та надзвичайно корисну інформацію і про історію банківських карток, і про запобігання шахрайству, і про види платіжних систем (ніколи навіть не задумувалась яка між ними різниця))) тощо. Щиро вдячні представникам ПриватБанку, які розуміють, що літня пора - не лише для відпочинку, але й чудовий час для пізнання нового, за рамками шкільних програм, та розширення кругозору наших діток”.

  “Клас! Мені, як завжди, дуже сподобалось, - ділиться враженнями Владислав Комаров, учень 25 кіровоградської школи. - Ми ж з Вікторією давні знайомі, вона у нашій школі буває частенько, і ми з задоволенням відвідували БізнесШколу, побували на екскурсії у ПриватБанку. Навіть і не мріяв, що зустрінемося і у таборі. Так, ніби вдома, у Кіровограді побував. А ще ми всі від душі посмакували смачнючого морозива”.

  “ЮніорБанк навчає діток фінансовій грамоті не лише під час учбового року, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник направлення ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми організовуємо та проводимо  уроки і під час літніх канікул, в оздоровчих таборах, в БізнесШколі тощо. А ще пропонуємо малечі взяти участь у акції “Спекотне літо з ЮніорБанком”. Мрію, аби саме мої дітки стали її переможцями!”

  З 15.06.2016 стартувала акція "Спекотне літо з ЮніорБанком". Кожна дитина, що пройшла навчання фінансової грамотності в літньому таборі, бере участь в грандіозному розіграші призів.  Головний приз - моноколесо . Для участі в акції необхідно в період з 15.06.2016 - 15.08.2016 відвідати урок фінансової грамотності від Юніорбанка в дитячому таборі. Призовий фонд буде рандомно (випадковим чином) розіграний між учасниками, які пройшли навчання в таборі.

   Анжела Дзінзюра