Караоке в Дендропарку

  • 2 серп. 2016 11:56
  • 718
    • Новина Караоке в Дендропарку Ранкове місто. Кропивницький

    Приємною традицією суботньої вечірньої програми став дев’ятий відбірковий тур проекту «Караоке у Дендропарку-2», який відбувся 30-липня. За ініціативи творчого подружжя Миколи та Лариси Онул, Дендропарк відкрив нових зірок проекту.

    Піснею «Подруга ночь» Максима Барського було обрано 8 найталановитіших учасників. Після виконання рандомно обраних надвідомих музичних композицій, шляхом аплодисментів активних вболівальників, до другого туру пройшло 4 учасника. А у фінальному вокальному двобої зійшлись Цирфа Микола та Ткачова Ольга. Після традиційного збору коштів, під час фінальної пісні, переможцем ста в Микола , якому вдалось зібрати 208 грн., а його опонентці Ользі – 108 грн. Проте, за рішенням організаторів заходу, і Цирфа Микола, і Ткачова Ольга стали учасниками фінального гала-концерту проекту «Караоке у Дендропарку-2»!

    Проте цього разу обмін капелюхами не відбулось, а зібрані кошти були направлені на благодійність для Ігнатьєва Даниїла Сергійовича, якомувсього 11 років. Хлопчик страждає на мікроцефалію, ДЦП, спастичний тетрапарез, зі стійкими руховими порушеннями, епісиндром на резидуально-органічному фоні.