Клуб підтримки для жінок, які подолали рак

 • 22 черв. 2016 09:28
 • 1061
  • Новина Клуб підтримки для жінок, які подолали рак Ранкове місто. Кропивницький

  Не секрет, що у місті Кіровоград та області чимало людей страждають від онкологічних захворювань. І навіть, якщо рак діагностовано вчасно, то після операції чоловік, жінка чи дитина мають тривалий час реабілітуватися. Робити це самотужки завжди складно, тому підтримка людей, які йдуть тим самим важким шляхом, з вірою у себе та надією на одужання, надзвичайно важлива.

  - У мене є досвід роботи із жінками, які перенесли онкологічну операцію, і стали на ноги, і продовжують жити щасливо, - розповідає психолог Інна Хирса

  Інна давно мріяла про організацію клубу, де б через групові заняття можна було допомагати кіровоградкам ставати сильнішими і долати біду. Бо гуртом, перефразовуючи, і рак можна побити!

  Клуб підтримки для жінок, які подолали рак

  Нарешті це стане можливим - протягом липня у Кіровограді працюватиме Клуб підтримки для жінок, які перенесли онкологічну операцію. Учасниці зустрічатимуться щоп’ятниці у приміщенні Прес-клубу реформ. Це відбуватиметься завдяки підтримці Посольства Федеральної Республіки Німеччина, яка надається за проектом «Маленька Берта» (реалізовує проект Громадська організація "Турбота").

  Тож, з 1 липня по 5 серпня – кожної п’ятниці, - у приміщенні Прес-клубу реформ (вул. Соборна, 1-а, другий поверх ТЦ «Копилка», вхід зі сторони Фортечних валів) відбуватимуться 1,5 годинні зустрічі.

  Запрошуємо на зустрічі жінок, які перенесли онкологічну операцію і готові підтримати одна одну, поділитися своїм досвідом, поспілкуватися у теплій атмосфері – за чашкою кави чи чаю.

  Телефонуйте, щоб записатися, Вікторії Талашкевич - 050-321-39-19.