Зелені свята для засуджених

 • 21 черв. 2016 17:39
 • 741
  • Новина Зелені свята для засуджених Ранкове місто. Кропивницький

  19 червня 2016 року весь православний світ відсвяткував одне з найбільших християнських свят, яке святкується на 50-й день від Великодня в пам’ять зішестя Святого Духа на апостолів і присвячене прославлянню Святої Трійці.

  З нагоди свята групою соціально-виховної та психологічної роботи Олександрівського виправного центру (№104) було організовано соціально-корисне дозвілля для засуджених шляхом проведення ряду духовно-просвітницьких та культурно-масових заходів.

  Засуджені разом з усім християнським людом селища Олександрівки взяли участь у святковому богослужінні, яке очолив архімандрит Феодосій клірик Свято-Успенської Церкви Московського патріархату. По закінченню богослужіння він звернувся до присутніх з проповіддю, у якій було поєднано, як  історію, пов’язану з виникненням цього свята, так і християнські повчальні притчі, і настанови, як праведно житі у сучасному, але дуже складному світі, як утриматися від гріхопадіння. Проповідь мала дуже глибинний, релігійний та філософський зміст, а тому була прослухана з величезним інтересом.

  Заходи такого напрямку сприяють перевихованню засуджених, надихають їх стати на шлях виправлення, профілактики негативних станів та попередження самогубств.

   

  Марина Сінчук