«Княгиня Кіровоградщини — 2016»

 • 18 груд. 2016 10:00
 • 1816
  • Новина «Княгиня Кіровоградщини — 2016» Ранкове місто. Кропивницький
   
  На сцені обласної філармонії пройшов регіональний конкурс краси «Княгиня Кіровоградщини — 2016». 
  У цьому році конкурс проходив під патронатом народного депутата України Костянтина Яриніча та за підтримки Кіровоградської регіональної торгово–промислової палати та безпосередньо його президента — Ірини Саєнко, а також управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. У цей вечір мешканці та гості Кропивницького побачили яскраве і видовищне шоу краси. Організатор конкурсу — модельне агентство «Mix models». Хореограф–постановник — Єгор Похиленко, кастинг–директор — Діана Омельченко.
   
   
   
   
   
   
   
   
       У конкурсі брало участь 17 талановитих дівчат, які пройшли попередні кастинги. Конкурс краси — це не тільки змагання, це відчуття свята, спалах емоцій, надзвичайно яскравий життєвий досвід. Робота з талановитим хореографом–постановник Єгором Похиленком, фотосесії з професійними фотографами UkieArt Studio і стилістами школи макіяжу Наталії Аліфанової зробили участь в конкурсі вражаючою уяву, грандіозною і незабутньою. Відкрив програму конкурсу динамічний вихід учасниць в футболках від національного комітету конкурсу краси «Княгиня України».
   
    Під час другого виходу дівчата продемонстрували своє вміння носити шикарні шуби від салону хутра «Barocc». А інтерв’ю з ведучою Марією Мельник показало ще і ерудицію учасниць. Третій запальний вихід конкурсанток у купальниках у супроводі акробатичного балету «Три з половиною» змусив всіх чоловіків в залі затамувати подих. Красиві і стрункі дівчата дефілювали на сцені в купальниках, в стилізованих прикрасах, а також в прозорих туніках. Виступ учасниць під величезним куполом вразив  глядачів оригінальністю та креативністю.
        Приємно здивував і нагадав про наближення новорічного свята четвертий вихід учасниць. Прекрасні дівчата у вечірніх сукнях підкорили всіх глядачів своєю граціозністю і елегантністю.
   Головою журі цього вечора був генеральний продюсер конкурсу «Княгиня України» Олександр Главацький.
  Конкурс краси «Княгиня Кіровоградщини — 2016» чекали всі з великим нетерпінням. Адже не кожен день в одному місці збирається стільки красивих дівчат, охочих поборотися за звання «Княгині». Конкурс проходив дуже динамічно! У перервах між виходами глядачів радували своїми виступами хореографічні колективи та солісти. Для гостей виступали народний ансамбль бального танцю «Конвалія», народний ансамбль сучасної хореографії «Час Пік», а чудовий вокал Тетяни Гачук не залишив байдужим в залі нікого. Цілий шквал оплесків викликав виступ молодшої та середньої груп школи моделей «Mix models» з показом колекції одягу від ТМ «Пара Соло».
   
   
   
   
   
   
   
  Підсумки конкурсу:
  «Княгиня Кіровоградщини — 2016 Фото» — Олександра Янко
  «Княгиня Кіровоградщини — 2016 глядацьких симпатій» — Мілена Місько
  «Княгиня Кіровоградщини —   2016 Топ–модель» — Дар’я Шпірук
  «Княгиня Кіровоградщини  — 2016 Інтернет» — Анастасія Іваненко
  Третя «Княгиня Кіровоградщини — 2016» — Яна Безклуба
  Друга «Княгиня Кіровоградщини — 2016» — Марія Клименко
  Перша віце–Княгиня Кіровоградщини — 2016 — Ніріна Цау
  Головний титул «Княгиня Кіровоградщини — 2016» завоювала красуня Марія Мельничук. Саме вона представлятиме наше місто на Національному конкурсі краси «Княгиня України»
   
   
   
  Організатор конкурсу, керівник модельного агентства «Mix models» Олена Рудковська щиро дякує за підтримку і ту кількість подарунків, які були вручені учасницям, всім партнерам конкурсу: народному депутату України Костянтину Яринічу, голові міської організації блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олександру Дануці, управлінню освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, регіональній торгово–промисловій палаті та її президенту Ірині Саєнко, Спілці вірмен України в Кіровоградській області та особисто Тиграну Хачатряну, рекламному агентству «Антураж А», компанії «Prime Trade», салону квітів «Екзотик Флора», будівельній компанії «Aquasystem», курорту «Шешори», СТОВ «Степ–Агро», ресторану «Пахлава», ювелірному салону «Срібні історії», натуральній косметиці White Mandarin, салону хутра «Barocc», магазину «Julie», ТМ «Джерелия», ТМ «Пара Соло», «Self Made Group», Ротарі Клубу Кропивницький, івент агентству «Весілля мрії», подарунок в коробці   «Happy Box», акробатичному балету «Три з половиною», народному ансамблю бального танцю «Конвалія», народному ансамблю сучасної хореографії «Час Пік», Імперії мистецтв «Foresight»,  співачці Тетяні Гачук, викладачам і учням школи моделей «Mix models», кастинг–директору конкурсу Діані Омельченко, ведучій Марії Мельник,  дизайнеру прикрас Ірині Ігнатьєвій, катку «Слайз», фотостудії UkieArt, візажистам школи макіяжу Наталії Аліфанової, хореографу–постановнику конкурсу Єгору Похиленку і, звичайно ж, всім медіа–партнерам: КОДТРК, редакції «Первой городской газеты» и сайту «Утренний город», Першій електронній газеті, рекламній групі «Центр Медіа», інтернет–виданню Фотоінформ, інформаційно–рекламному центру Бест–Маркетинг, журналу Ланруж, сайту Тусовка.kr.ua, студії «Toduald».