Комфортна залізниця

 • 21 квіт. 2016 12:24
 • 1171
  • Новина Комфортна залізниця Ранкове місто. Кропивницький

  Працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» продовжують капітальний ремонт пасажирського залізничного вокзального комплексу I класу станції Миколаїв.

  Протягом поточного року будівельники вже оновили частину фасаду будівлі вокзалу, де розташовано кімнати відпочинку та багажне відділення, й перейшли до внутрішніх робіт. Зараз проводиться ремонт безкоштовного туалету, проектом якого передбачено туалетну кімнату для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Також фахівці здійснюють ремонт кімнат відпочинку, а для зручності перебування пасажирів з дітьми тут облаштують кімнату матері і дитини, наявність якої передбачено чинним проектом.

  Нагадаємо, реконструкцію будівлі вокзалу Миколаїв було розпочато у 2015 році. Крім того, у минулому році працівники Одеської магістралі провели капітальний ремонт пасажирської платформи №1: виконали роботи по заміні покриття платформи, підпорної стінки, технологічних переходів, провели модернізацію освітлення і гучномовного зв’язку, додатково улаштовали водовідводи та сходи. До того ж, по всій довжині платформи залізничники встановили декоративну огорожу, додатково облаштовали два пандуси з поручнями для осіб з інвалідністю та виконали роботи з благоустрою прилеглої території платформи.

  Додамо, залізнична станція Миколаїв є одним з основних транспортних вузлів Одеської залізниці. На сьогодні пасажирський вокзал обласного міста Миколаїв, будівлю якого збудовано у 1986 році, обслуговує понад 2,5 тис. пасажирів щодобово.

   

  Прес-центр Одеської залізниці