Комісія з архітектури,будівництва,земельних відносин погодила перейменування двох управлінь та розвиток земельних відносин на три роки.

  • 30 лист. 2016 15:32
  • 776
    • Новина Комісія з архітектури,будівництва,земельних відносин погодила перейменування двох управлінь та розвиток земельних відносин на три роки. Ранкове місто. Кропивницький

    Так,управління архітектури й будівництва міської ради та управління земельних відносин з "Кіровоградських" стали "Кропивницькими" -представника Опоблоку не було,тому проти ніхто не заперечував.У запропонованій ж очільником земельного управління Родіоном Владовим програмі розвитку на 2017-19 роки передбачено створення кадастрової карти міста та міського земельного кадастру. "Стартові" 662 тисячі гривень вже є -як зазначив сам Владов, "попередник вважав кадастр непотрібним".За словами Владова це допоможе провести інвентаризацію багатоповерхівок для полегшення оформлення документації ОСББ.

    Як було повідомлено додатково,вартість зйомки  й аналізу одного гектара становить близько 15 тисяч гривень(кропивницькими інстанціями).Площа міста -10 тисяч гектарів.Депутат Вадим Дрига запропонував звернутись до інших дослідницьких установ та вивчити їхні прайси.

    Комісія взяла проект програми до відома,остаточне рішення -за сесією міської ради.