Користувачі “Приват24 для бізнесу” можуть підготувати платежі навіть за відсутності інтернету

 • 28 груд. 2022 10:23
 • 494
  • Новина Користувачі “Приват24 для бізнесу” можуть підготувати платежі навіть за відсутності інтернету Ранкове місто. Кропивницький
   
  ПриватБанк створив для ФОП та юридичних осіб можливість без доступу до інтернету заздалегідь підготувати платежі з усіма необхідними реквізитами у вигляді шаблонів. Як тільки з’являється доступ до інтернету, користувачу лишається тільки завершити процес створення та підписання платежів.
   
  Наразі ця можливість працює у оновленому мобільному додатку “Приват24 для бізнесу” для Android, а до кінця грудня такий функціонал буде реалізовано й для пристроїв Apple.
   
  Доступ у додаток «Приват24 для бізнесу» без інтернет-з'єднання можливий за наявності біометрії як на вашому пристрої, так і в мобільному додатку. Як налаштувати біометричну аутентифікацію, дивіться у відео https://www.youtube.com/watch?v=63FQOwFsPM8.
   
  Як підготувати шаблони платежів та скористатися ними для швидкого створення та відправки платежів після відновлення інтернет-з'єднання, дивіться у відео https://www.youtube.com/watch?v=U01tNRNBbL4.
   
  Також у режимі без Інтернету доступний перелік чергових відділень із безперебійним режимом роботи.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку