Кропивничан запрошують на інтерактивну феміністичну екскурсію містом — як долучитися?

 • 14 черв. 2024 14:00
 • 533
  • Новина Кропивничан запрошують на інтерактивну феміністичну екскурсію містом — як долучитися? Ранкове місто. Кропивницький

  15 червня у Кропивницькому проведуть інтерактивну феміністичну екскурсію центром міста. Організовує її освітньо-культурний Гончаренко центр разом із експерткою з архітектурних перлин міста Оксаною Гончаровою.

  Як зазначають організатори, ця екскурсія — про видатних жінок Кропивницького, а участь у ній можуть взяти як чоловіки, так і жінки.

  «Учасниці екскурсії не просто послухають, подивляться й прогуляються найвідомішими вулицями нашого міста, але й звільнять свій досі не задіяний жіночий потенціал та отримають нове весняне дихання й натхнення до життя! Також запрошуємо долучатися чоловіків», — кажуть у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Прогулянку проведе експертка з архітектурних перлин Кропивницького Оксана Гончарова. Участь в екскурсії можлива за донат на підтримку ЗСУ.

  Захід проведуть у суботу, 15 червня о 12:00. Точка збору — біля Театру Корифеїв, а екскурсія триватиме півтори години. Аби долучитися до екскурсії, достатньо зареєструватися за цим посиланням.

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.