Кропивничан запрошують відвідати квест-кімнату

 • 14 бер. 2017 15:41
 • 754
  • Новина Кропивничан запрошують відвідати квест-кімнату Ранкове місто. Кропивницький

  Квест-кімната - новий вид розваг, яка подарує вам море позитивних емоцій та нових вражень.  Суть гри полягає в тому, що вам потрібно вийти з кімнати за одну годину, виконуючи різні завдання логічного напрямку.

  Кімната «Синдром дракона», унікальна тим, що складається з двох серій, які мають абсолютно різні сценарії. Спочатку ви проходите першу, а потім другу гру.

  Сюжет пов’язаний із подією, яка сталася у нашому місті. «Дії відбуваються в будинку на перший погляд звичайного електрика Олександра Ільїна. Родичі намагаються повернути скарби, які вони вважають своїм спадком ... ». 

  Саме такою  таємничо-детективною аурою оточений квест, в який вам запропонують зануритися. Антураж кімнати повністю відповідає історичному часу гри і легко дозволяє вам зануритися в атмосферу квеструму на час забувши, про реальність, яка залишилася за дверима. 

  Рекомендоване число гравців - 4 людини. Загадок стільки, що вистачить на всіх, плюс логіка і мислення у кожного індивідуальні, що допоможе в проходженні.    

  У грі є все для цікавого дозвілля, також ви отримаєте величезне задоволення від розумової праці при проходженні квесту.  Доречі, квест-кімната працює навіть на вихідних.

  Зараз в нашій квест-кімнаті діє акція для студентів! 

  В будь-який час та день вартість гри – 300 грн! 

  Телефонуйте та бронюйте гру – 095-72-77-095