Кропивниччина: В Олександрії відбулося перше засідання виконавчого комітету у 2023 році
12 січня відбулося перше в 2023 році засідання виконавчого комітету, у ході якого присутні розглянули низку важливих для життєдіяльності громади питань, повідомили в Олександрійській міській раді.
На початку члени виконкому затвердили ряд рішень щодо захисту прав та інтересів дітей, а також дозволів на дарування приватного житла.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/3vXIcgx7.jpg)
Наступним кроком було ухвалено питання передачі гуманітарної допомоги, отриманої від французької неурядової міжнародної організації «ACTED», на місця компактного проживання переселенців.
Далі присутні запропонували міській раді передати в управління ОСББ «Добробут-132» багатоквартирний будинок по проспекту Соборному, 132А.
Окрім того, враховуючи клопотання керівників виконавчих органів міської ради, правоохоронних органів, командира військового формування, волонтерських та громадських організацій було затверджено рішення про заохочення з нагоди Дня Соборності України.
Насамкінець члени виконавчого комітету запропонували депутатському корпусу затвердити ряд земельно-майнових питань та внести зміни до бюджету Олександрійської громади.