Кропивницькі спортсмени привозли дві золоті медалі з Чемпіонату Світу з Таеквон-до ІТФ,

 • 20 вер. 2016 11:00
 • 754
  • Новина Кропивницькі спортсмени привозли дві золоті медалі з Чемпіонату Світу з Таеквон-до ІТФ, Ранкове місто. Кропивницький

  Вперше кропивницькі спортсмени привозять одразу дві золоті медалі з Чемпіонату Світу з Таеквон-до ІТФ, який проходив у місті Андрія, Італія.

  У турнірі брали участь близько 700 учасників із 63 країн.

  Вихованець Ігоря Зюнзі з ДЮСШ №2 Юсиф Ейвазов завоював перше місце в особистому виді поєдинку. Щоб досягти бажаного результату, він провів загалом п’ять поєдинків, останній з боїв був найскладнішим, адже Юсіфу слід було перемогти постійного чемпіона з Казахстану.
  Володарем «золотої» та «бронзової» нагород став таеквондист із Компаніївки Олег Конюх. Підопічний Дмитра Садового у складі збірної України разом із партнерами успішно провів чотири зустрічі і виграв командну першість. В особистих змаганнях Олег Конюх, перемігши у трьох сутичках, піднявся на бронзовий п’єдестал пошани.
  Вклад наших спортсменів у результат змагань неможливо переоцінити, адже Юсиф був першим золотим медалістом збірної України, він дав поштовх та енергетичну зарядку для членів збірної України. За підсумками юніорського Чемпіонату світу друге загальнокомандне місцеотримала саме Україна. Перше місце  традиційно посіли корейці, а після України стоїть збірна Росії.

  - За час існування нашого клубу та обласної федерації таеквондо ITF раніше Чемпіонат світу вигравала лише Тетяна Тетеревятникова,і було це у 2013 році. В неї є гідні послідовники. До нашого тріумфу на Чемпіонаті світу привела гарна підготовка. Серед подальших планів ми починаємо підготовку до Кубку України, що пройде у листопаді та стане першим етапом відбору до Чемпіонату Європи. Його прийматиме англійське місто Ліверпуль.