Пенітенціарії Кіровоградщини взяли участь у відкритому Кубку міста з рукопашного бою

 • 20 вер. 2016 11:13
 • 935
  • Новина Пенітенціарії Кіровоградщини взяли участь у відкритому Кубку міста з рукопашного бою Ранкове місто. Кропивницький

   

  17 вересня 2016 року Кіровоградська обласна федерація рукопашного бою провела змагання з прикладного розділу рукопашного бою, а саме: зі стрільби з пневмозброї, метання ножа, підтягування на перекладині, кидків /самбо/ з урахуванням часу, крос 1 км, настільного тенісу, ножевого бою та футболу.

  Відкритий Кубок міста з рукопашного бою /прикладний розділ/ присвячений Дню Незалежності України. Ці змагання проведені на учбовому центрі заводу «Кернел» та факультеті фізичного виховання педагогічного університету. Загалом участь прийняли вісім збірних команд правоохоронних органів Кіровоградщини.

  В результаті проведених змагань збірна команда Управління здобула 3-е місце в змаганнях з метання ножа, підтягування на перекладині - 2 місце; настільний теніс - 2 місце; ножевий бій - 2 місце та футбол - 2 місце.

  За результатами проведених змагань збірна команда пенітенціаріїв виборола III призове місце в загальному заліку комплексних змагань, за що і була нагороджена відповідними дипломами, медалями та Кубком.

  Проведенні змагання пройшли у дружній і наповненій позитивними емоціями атмосфері, між суперниками не відчувалося напруги, а навпаки, спостерігалися привітні і дружні рукопотискання та побажання один одному достойної перемоги. Велика кількість вболівальників активно підтримувала свої команди гучними оплесками.

  Слід зауважити, що проведення такого роду спортивного змагання дуже важливе, адже саме під час згуртованості колективу, з метою досягнення ним перемоги, здійснюється виховний вплив на персонал, який проявляється в підвищеній особистій відповідальністі за всю команду, пише Сектор по роботі з персоналом управління ДПтС України в Кіровоградській області.