Кропивницький: Гончаренко центр запрошує охочих на перегляд фільму "Санта на продаж"

 • 3 січ. 2023 12:04
 • 596
  • Новина Кропивницький: Гончаренко центр запрошує охочих на перегляд фільму «Санта на продаж» Ранкове місто. Кропивницький
   
  Гончаренко центр запрошує містян до кіноклубу, що названий на честь Альбуса Северуса Поттера.
   
  Дивимось хороше кіно у гарній компанії, обговорюємо та ділимось враженнями! На першій зустрічі у новому році - у суботу, 7 січня о 14.00 будемо дивитися фільм "Санта на продаж".
   
  Дія фантастичного фільму «Санта на продаж» розгортається в горах Лапландії. На одній з гір група невідомих дослідників веде бурильні роботи. Виявляється, що це не просто гора, а похоронний курган, в якому стародавні жителі багато століть тому сховали щось цінне. Через деякий час з'ясовується, що насправді це гробниця Санта Клауса. З цього моменту в розташованому неподалік містечку починають відбуватися дивні і лякаючі речі: спочатку гинуть олені, а з часом починають пропадати діти. Незабаром в містечку залишається всього лише одна дитина - хлопчик на ім'я Пітар. Що ж все-таки відбувається, і як будуть розгортатися події далі?
   
  Веде і модерує кіноклуб журналіст та кінокритик Дмитро Шульга. Хочете приєднатися до перегляду? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/XJogvro - і без нагадувань приходьте у суботу о 14.00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі безкоштовна!