Кіровоградщина: Депутат сільради проголосував за виделення земельної ділянки своїй дружині

 • 3 січ. 2023 11:05
 • 352
  • Новина Кіровоградщина: Депутат сільради проголосував за виделення земельної ділянки своїй дружині Ранкове місто. Кропивницький
   
  Завдяки прокуратурі упереджено вибуття з комунальної власності земельної ділянки, про це інформує обласна прокуратура.
    
  Депутат сільради взяв участь у голосуванні щодо виділення у власність землі своїй дружині. Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора щодо захисту інтересів держави усунуто наслідки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та упереджено протиправне вибуття з комунальної власності земельної ділянки.
   
  За позовом керівника Олександрійської окружної прокуратури судом визнано протиправним та скасовано рішення органу місцевого самоврядування, яким надано дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства дружині депутата.
   
  Всупереч вимогам законодавства депутат не повідомив сільраду про наявність у нього реального конфлікту інтересів та взяв участь у голосуванні за прийняття рішення про відведення земельної ділянки члену своєї сім’ї, у зв’язку з чим його притягнуто до адміністративної відповідальності.