Кропивницький поплив

  • 4 серп. 2016 14:58
  • 950
    • Новина Кропивницький поплив Ранкове місто. Кропивницький

    3 серпня у м.Кропивницькому спостерігалося погіршення погодних умов у вигляді сильного дощу. Рятувальники надавали допомогу водіям, яких злива застала у дорозі, власникам приватних домоволодінь та комунальним службам, інформує прес-служба У ДСНС в області.

    Зокрема, по вул.Островського та Вокзальній рятувальники відбуксирували з ускладненої ділянки дороги на безпечну маршрутний мікроавтобус з пасажирами та 3 легкових автомобілі. Для запобігання заторам до чергування на ускладнених ділянках автошляхів по вул. Михайлівській, Островського та Вокзальній залучалося 5 одиниць техніки Управління ДСНС.

    Крім цього, у приватному секторі працівники пожежно-рятувальних підрозділів відкачали дощову воду з 1 подвір’я, 2 підвалів та 5 присадибних ділянок. По вул. Попова рятувальники відкачали 20 м.куб води з подвір’я дев’ятиповерхового житлового будинку. Одночасно по вул.Шатила надано допомогу по розпилюванню та прибиранню дерева, яке впало на проїжджу частину. Для проведення зазначених робіт залучалося 6 одиниць техніки.