Кропивницький водоканал інформує кропивничан, як уникнути черг в абонвідділі

 • 22 вер. 2016 14:14
 • 8044
  • Новина Кропивницький водоканал інформує кропивничан, як уникнути черг в абонвідділі Ранкове місто. Кропивницький

   

  Жителі Кропивницького можуть не стояти годинами в черзі до операторів абонентного відділу Кіровоградського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро – Кіровоград», максимально скоротити термін очікування своєї черги або й взагалі не стояти в ній.

  Для цього варто відвідувати абонвідділ не одразу з початку роботи відділу, а протягом дня. Відтепер в абонвідділі працює система електронної черги. Людині видають талон, де вказана дата та номер споживача в черзі. Середня пропускна спроможність абонентного відділу 30-35 відвідувачів (талонів) на годину. З цим талоном абонент очікує своєї черги, слідкуючи за табло в абонвідділі, або на певний час може відлучитися в інших справах. Навіть при пропуску своєї черги є технічна можливість повернутись до неї позачергово – для цього слід звернутись до адміністратора. Важливо: талони, видані на певну дату, на наступні дні не переносяться.

  Днями спеціальна комісія вивчила роботу абонентного відділу та встановила, що зранку черги – максимальні, а після обіду – мінімальні чи відсутні. У звичайний будній день станом на 8 годину ранку було видано 55 талонів. До 14:30 оператори обслужили 250 абонентів, а після 14:45 черги не було взагалі. Загалом протягом дня відділ обслужив 295 людей.

  У зв’язку з цим з метою підвищення якості та зручності обслуговування абонентів адміністрація КВКГ звертається до жителів Кропивницького з проханням відвідувати абонентний відділ у будь-який час його роботи – з 8 до 17 години.

  Також працює довідкова служба. Звертатися можна за номерами: 24-44-75, 22-87-28 та 32-24-96. За номером 22-96-30 (водомірна майстерня) можна уточнити інформацію з приводу повірки лічильників водопостачання.