Кропивницьким пенітенціаріям освятили дари літа

 • 20 серп. 2016 15:33
 • 1232
  • Новина Кропивницьким пенітенціаріям освятили дари літа Ранкове місто. Кропивницький

  Учора,19 серпня, на свято Преображення Господнього до управління Державної пенітенціарної служба України в Кіровоградській області завітав настоятель соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Глава єпархіального військового відділу протоієрей Євген Назаренко.

  У це свято за давнім церковним звичаєм святять груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці. Тому в народі цей день називають Другим або Яблучним Спасом. Свято Преображення обрано для благословення плодів, бо в Єрусалимі саме в ту пору дозрівав виноград, який і прийнято освячувати в цей день. Церква благословляючи принесені плоди, утверджує думку про те, що все – від людини до рослини – повинно бути присвячене Богу як Його творіння.

  Отець Євгеній привітав пенітенціаріїв зі святом Словом Божим, здійснив святковий молебень та, як і прийнято в цей день, освятив мед та фрукти.

  На завершення Глава єпархіального військового відділу протоієрей Євген Назаренко побажав всім Божого благословення, здоров’я, злагоди та миру.

  Прес-служба

  УДПтС України в Кіровоградській області