Кіровоград, не пропусти наймасштабніше шоу на воді - цирк Shekera!

 • 15 лип. 2016 16:17
 • 1929
  • Новина Кіровоград, не пропусти наймасштабніше шоу на воді - цирк Shekera! Ранкове місто. Кропивницький

   

  Такого масштабного шоу на воді Україна ще не бачила! Один з найбільших цирків України - цирк Shekera – запрошує глядачів пірнути в захоплюючу подорож у світ незабутніх пригод, яскравих видовищ та спецефектів.
  У програмі лише унікальні трюки та номери європейського рівня, які вперше в історії українського цирку виконуються на воді та під водою. А найменших глядачів очікує зустріч з екзотичними тваринами з різних куточків світу та веселим, непосидливим клоуном.
  Артисти-лауреати міжнародних фестивалів та гості з різних країн Європи подарують гостям цирку Shekera найбільш яскраві, феєричні та незабутні враження.

  5 унiкальних номерiв

  В програмі цирку Shekera номери європейского рівня: перфоманс водного балету Aqua Sensation, Fire-шоу, виступи гімнастів-акробатів, Laser-шоу та політ над ареною цирку на водному Flyboard.

  250 тонн води

  Такого масштабу ви ще не бачили. Сучасний цирк Shekera- один з найбільших рухомих цирків України. Арена цирку – це величезний 15-метровий басейн з підігрівом, що вміщує 250 м3 води. Під величезним куполом, сидячи на м'яких й зручних кріслах, видовищем зможуть насолодитись більше 1500 глядачів.

  25 артистiв

  Залізна людина Tony Stark, учасники телешоу «Україна має талант», неперевершений клоун Valeriy, гімнасти та акробати, FireMan, артисти водного балету, дресерувальники та їх всіма улюблені вихованці: поні, мавпочки, єноти, крокодили, пітони, північні їздові собаки, а також веселий ансамбль «морських» кішок.

  Купол цирку розташований біля ТРЦ "Копiлка"