Кіровоград вшанував Чорнобиль

 • 27 квіт. 2016 13:29
 • 932
  • Новина Кіровоград вшанував Чорнобиль Ранкове місто. Кропивницький

  26 квітня нинішнього року в Україні відзначаються сумні роковини – 30-та річниця Чорнобильської катастрофи. Серед тих, хто кинувся у горнило 4-го енергоблоку були 10 тисяч кіровоградців, серед яких і працівники пожежної охорони. Сьогодні керівництво та особовий склад Управління ДСНС України в області й учасники ліквідації аварії на ЧАЕС – працівники та пенсіонери структури, зібралися біля меморіальної дошки на фасаді будівлі, щоб вшанувати побратимів-чорнобильців,  покласти до підніжжя квіти. Згодом відбулася хода до пам’ятника “Жертвам Чорнобиля”. Маршем від площі Героїв Майдану до меморіалу крокували кіровоградці, ліквідатори, родини загиблих чорнобильців.

  Біля меморіалу лунало багато теплих слів на адресу тих, кому довелося подивитися в очі смертельній небезпеці.Хвилиною мовчання громада вшанувала пам’ять тих, чиє життя забрав «мирний» атом. Нинішнє покоління рятувальників шанує подвиг старшого покоління вогнеборців, тож сьогодні працівники Управління ДСНС поклали квіти до підніжжя пам’ятника та забезпечили почесну варту.

  Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильськійатомнійелектростанції. Тому Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Керівництво Управління та особовий склад бажає героям-ліквідаторам здоров’я, добробутута довгих років життя.

   

  Прес-служба У ДСНС в області