Непідкупна поліція

 • 27 квіт. 2016 13:52
 • 836
  • Новина Непідкупна поліція Ранкове місто. Кропивницький

  Про спробу його підкупу повідомив сам підполковник поліції. Особу, яка пропонувала поліцейському неправомірну вигоду, встановлено. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

  Грошові кошти підозрюваний приніс у службовий кабінет поліцейського. Прийняти пропозицію той відмовився і викликав на місце пригоди працівників Управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ Національної поліції України та прокуратури.

  До того, незаконна діяльність 32-річного громадянина документувалася співробітниками цього ж районного підрозділу. Чоловіка викрили у скоєнні крадіжки. Відносно нього було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, належний йому автомобіль – арештовано як речовий доказ.

  Маючи намір отримати своє авто, підозрюваний прибув до відділення поліції та передав керівнику грошові кошти за позитивне рішення.

  По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

  За скоєне громадянину загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років із конфіскацією майна.

   

  Сектор комунікації

  ГУНП в Кіровоградській області