Кіровоградка захищатиме честь України на чемпіонаті Європи

 • 9 черв. 2016 13:26
 • 740
  • Новина Кіровоградка захищатиме честь України на чемпіонаті Європи Ранкове місто. Кропивницький

  Нещодавно юна спортсменка з обласного центру Євгенія Шалімова здобула право представляти Україну на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків та дівчат, що відбудеться у липні цього року в столиці Норвегії місті Осло.

  Варто зазначити, що восьмикласниця Кіровоградської загальноосвітньої школи № 25 Євгенія Шалімова займається спортивною радіопеленгацією вже три роки. Тренує дівчину багаторазова чемпіонка світу та Європи з цього виду спорту Наталія Щербатюк. На чемпіонаті в Осло спортсменка єдина від Кіровоградщини виступатиме у складі збірної команди України. Однак вартість поїздки на чемпіонат Європи чимала, тому юна радіопеленгістка потребувала фінансової підтримки.

  Сьогодні Сергій Кузьменко зустрівся з Євгенією Шалімовою та її тренером Наталією Щербатюк в облдержадміністрації. Очільник області привітав дівчину із значним досягненням та подякував тренеру за виховання спортсменки рівня Національної збірної.

  – Те, що нині Україна буде представлена в Європі не як держава, що має певні безпекові чи економічні проблеми, а як країна, де є талановиті діти – для нас дуже важливо, – підкреслив голова облдержадміністрації.

  Сергій Кузьменко вручив юній спортсменці Сертифікат на отримання фінансової допомоги, завдяки якій вона матиме змогу покрити усі витрати на поїздку та участь у чемпіонаті Європи. Наталія Щербатюк у свою чергу подякувала очільнику області за підтримку та висловила сподівання, що виступ її вихованки на змаганнях буде вдалим.

  А для того, щоб Євгенія Шалімова мала змогу успішно презентувати Кіровоградщину в Європі, голова облдержадміністрації вручив їй ще кілька подарунків: книгу про історію області, футболку із символікою нашого регіону, а також герб Кіровоградщини з англомовним довідковим буклетом, який спортсменка при нагоді матиме змогу передати представникам муніципалітету міста Осло.