Кіровоградщина «пульсує»

 • 10 лип. 2016 11:28
 • 921
  • Новина Кіровоградщина «пульсує» Ранкове місто. Кропивницький

  Завдяки роботі інтерактивного сервісу «Пульс» діє зворотній зв’язок та здійснюється оперативне вирішення проблемних питань платників податків.

  За січень-червень 2016 року на антикорупційний сервіс ДФС «Пульс» від платників податків Кіровоградської області надійшло 25 звернень.

  Найактуальнішими питаннями, з якими звертались платники Кіровоградської області на сервіс «Пульс» були питання щодо: звітності та реєстрації накладних – 10 звернень, роботи органів ДФС – 7 звернень, системи електронного адміністрування ПДВ – 5 звернень, корупційних дій  – 2 та щодо роботи ЦОП – 1 звернення.

  Станом на 01 липня 2016 року всі звернення були опрацьовані та вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України із відображенням у відповідному полі результатів розгляду (реагування) та вжитих заходах.

  Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що сервіс ДФС «Пульс» створений для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо некоректного ставлення, перевищення повноважень або неякісного обслуговування працівниками служби. Телефон «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.

   

   

  ГУ ДФС у Кіровоградській області