Кіровоградщина: У храмі села Новоселиця пройшла перша служба після переходу громади до ПЦУ

 • 4 січ. 2023 13:15
 • 466
  • Новина Кіровоградщина: У храмі села Новоселиця пройшла перша служба після переходу громади до ПЦУ Ранкове місто. Кропивницький
   
  У храмі на честь святого благовірного князя Ігоря Чернігівського у селі Новоселиця Голованівського району 31 грудня 2022 року відбулася перша служба після переходу громади до складу Православної Церкви України. Про це у ФБ повідомляє Кропивницька єпархія ПЦУ.
   
  10 вересня 2022 року у селі Новоселиця Голованівського району загальними зборами 119 членів релігійної громади на честь святого благовірного князя Ігоря Чернігівського Кіровоградської єпархії УПЦ ухвалене рішення про перехід релігійної громади до Православної Церкви України. 
   
  Рішення про відповідність документів, які надала релігійна громада для зміни статуту та переходу до ПЦУ, ухвалене Комісією сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації при обласній державній адміністрації під час засідання 07 грудня 2022 року.
   
  За результатами рекомендацій Комісії 14 грудня 2022 року розпорядженням начальника обласної військової адміністрації № 978-р зареєстровано нову редакцію статуту релігійної громади Благовірного великого князя Ігоря Чернігівського і Київського Кропивницької єпархії Православної Церкви України.