Кіровоградські таеквондисти повернулися з турніру

 • 26 квіт. 2016 14:58
 • 973
  • Новина Кіровоградські таеквондисти повернулися з турніру Ранкове місто. Кропивницький

  24 квітня пройшов «відкритий турнір Богдана Хмельницького» по Таеквон-до ІТФ у місті Черкаси. У змаганнях взяли участь кіровоградські спортсмени з СК ''One Way'', КДЮСШ №2, ДЮК ''Мрія'', "Надія" і Компаніївка, а також ще 300 таеквондистів з 9 міст країни. Змагання проводилися за двома видам програми: особистий спаринг та туль.

  Збірна Кіровоградської області зайняла 2 командне місце, обігнавши за медалями сильні команди з Києва, Кременчуга та Полтави.

  Чемпіонами турніру стали: Перебийніс Анна, Зюнзя Ілля, Дубовик Ярослав, Таратута Катерина, Кунц Анастасія, Бутурліменко Ілля, Конюх Наталья, Кравченко Демінара, Потапенко Влад, Сальников Дмитро, Олійник Анастасія та Андрієва Анастасія.

  Срібну медаль отримали: Грузін Діана, Кравченко Демінара, Мілютін Микита та Іванець Володимир.

  Бронза в активі: Рубана Владислава, Кривохіжина Олега, Кудіна Микити, Сідуна Руслана, Кітрарка Назара, Бойко Владислава та Іщика Владислава.

  Спортсменів тренують:Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій, Садовий Дмитро, Лягаєва Владислава, Фомуляєв Владислав, Халін Віталій.

  Хочемо подякувати президенту обласної федерації Теаеквон-до ІТФ Денису Зайцеву, а також спонсорам за підтримку Романенко Петру Володимировичу, голові осередку кіровоградської обласної федерації Таеквон-до ІТФ, "Єрмолинські курчата" та Оксані Твердоступ.

   Найближчі плани: участь у відкритому кубку Полтавської області.