На Кіровогорадщині пенітенціарії розпочали роботи у власних теплицях
У Петрівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградської області (№49) ведеться робота по забезпеченню засуджених вітамінною продукцією, для цього ефективно використовуються площі, задіяні під тепличне господарство.
Теплиця функціонує в установі вже більше 15 років і забезпечує засуджених свіжими овочами та зеленю. На даний час всі наявні площі теплиць засіяно помідорами, огірками, цибулею, кропом та петрушкою.
Також традиційно в цей період у парниках вирощується розсада помідорів, баклажанів, капусти, яка потім висаджується на відкритому ґрунті. Врожай власної овочевої продукції використовується в подальшому для забезпечення вітамінною продукцією засуджених в установі, а також реалізовується через відомчий магазин «Азбука Смаку».
Відділ виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України в Кіровоградській області