Кіровоградська область: рятувальники ліквідували 12 займань на відкритих територіях

 • 12 вер. 2023 11:15
 • 266
  • Новина Кіровоградська область: рятувальники ліквідували 12 займань на відкритих територіях Ранкове місто. Кропивницький

  Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області здійснили 12 виїздів на ліквідацію пожеж сухої рослинності та сміття.

  Так, підрозділи Голованівського району загасили дві пожежі сухої трави: у с. Грузьке Голованівської СТГ - 400 м2 та за межами с. Сабове Новоархангельської СТГ - 900 м2.

  Чотири займання ліквідовано на відкритих територіях Кропивницького району: за межами с. Благодатне Гурівської СТГ - 2 га очерету та сухої трави, а межами с. Грузьке Кетрисанівської СТГ - 0,6 га сухої трави, за межами с. Іванівка Соколівської СТГ - 10 м2 сміття та у с. Велика Северинка Великосеверинівської СТГ - 150 м2 сухої трави.

  Дві аналогічні пожежі ліквідовано олександрійськими вогнеборцями: в смт Нова Прага Новопразької СТГ - 800 м2 сухої трави (спільно з місцевою пожежною командою “Нова Прага”), у с. Вільне Світловодської МТГ - 500 м2 сухої трави.

  Ще чотири займання на відкритій місцевості загасили у Новоукраїнському районі: за межами смт Смоліне Смолінської СТГ - 600 м2 сухої трави, у с. Глодоси Глодоської СТГ - 800 м2 сухої трави та два загорання по 0,04 га сухої трави та сміття у м. Мала Виска Маловисківської МТГ.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області