Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Німеччини

 • 12 вер. 2023 11:00
 • 170
  • Новина Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Німеччини Ранкове місто. Кропивницький

  У Києві, 11 вересня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок.

  «Німеччина є одним із лідерів у постачанні військової допомоги нашій країні. Україна сподівається якнайшвидше отримати ракети Taurus. Важливо також максимально захистити українські міста й цивільну інфраструктуру. Розраховуємо на допомогу Німеччини у зміцненні системи ППО», — зазначив Денис Шмигаль.

  Під час зустрічі сторони також обговорили співпрацю в енергетиці. Прем’єр-міністр наголосив, що відновлення енергосистеми України — одне з ключових завдань. Він подякував Німеччині за сприяння та започаткування проекту вітрової електростанції в Чорнобильській зоні відчуження.

  Денис Шмигаль та Анналена Бербок торкнулися питання інтеграції України в ЄС і НАТО. Глава українського Уряду подякував німецькій стороні за фінансову підтримку, зокрема ініціативи Ukraine Facility.

  Крім того, сторони проговорили підготовку до наступної великої конференції відновлення. Прем’єр-міністр України високо оцінив пряму регіональну підтримку з боку німецьких міст.

  Денис Шмигаль подякував Уряду Німеччини за підтримку формули миру Президента України та незмінну солідарність із нашою державою.