Кіровоградська область: за добу рятувальники ліквідували 4 пожежі на відкритих територіях громад

 • 14 трав. 2024 10:30
 • 186
  • Новина Кіровоградська область: за добу рятувальники ліквідували 4 пожежі на відкритих територіях громад Ранкове місто. Кропивницький

  Впродовж доби, що минула, рятувальники Кіровоградщини чотири рази залучались на гасіння пожеж сухостою та сміття.

  В обласному центрі виникло загорання 10 м2 сміття на просп. Університетському та 6 м2 сміття й 1 контейнера для збору побутових відходів на вул. Павла Бута.

  Двічі аналогічні пожежі ліквідовували на території Благовіщенської МТГ Голованівського району. На вул. Степовій м. Благовіщенське виникла пожежа 100 м2 сміття на відкритій території, яку було ліквідовано спільними зусиллями особового складу 26-ї пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди с. Данилова Балка. А у с. Станіславове благовіщенські рятувальники разом з вогнеборцями місцевої пожежної команди с. Йосипівка загасили загорання 800 м2 очерету на відкритій території.

  Шановні громадяни!

  Закликаємо бути вкрай обережними з вогнем в екосистемі та не спалювати сміття й залишки сухої рослинності. Ваша необережність та безвідповідальність може призвести до страшного лиха. Пам’ятайте, що вогонь із сухої трави чи сміття, від найменшого подиху вітру може миттєво перекинутися на кущі та дерева, будівлі та автівки.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області