Культурне дозвілля в Кіровограді

 • 1 черв. 2016 09:57
 • 737
  • Новина Культурне дозвілля в Кіровограді Ранкове місто. Кропивницький

  З початку червня зазвичай оновлено цикл книжкових виставок “Європейський день”, який працює в рамках роботи Центру європейської інформації. Які свята святкує Європа в червні – запрошуємо дізнатися, переглянувши інформаційні матеріали, представлених на виставці, яка працює у відділі обслуговування користувачів.

  З 1 червня у відділах працюють книжкові виставки, присвячені дітям  - їх освіті, вихованню, творчому розвитку. Запрошуємо батьків, вихователів, педагогів ознайомитися з виставками - “Теплі промінці дитинства” і ”Дитинство як соціально-психологічний феномен”.

  9 червня о 15.00 кіноклуб «Docudays UA», який демонструє документальне кіно про права людини запрошує усіх бажаючих на перегляд фільму  режисера Гієдре Бейноруте «Розмови на серйозні теми».  Як зазвичай, на заході в дискусійному порядку порушується питання прав людини. Запрошуємо на перегляд фільму та обговорення.

   Запрошуємо жителів міста до відділу рідкісних і цінних видань переглянути виставку «Листівки». А також  - до відділу мистецтв насолодитися виставкою художньої кераміки Лариси Кулініч та студентів художньо-графічного відділення  мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка «Теракота».

  Екскурсію по виставках можна замовити особисто у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського або за телефоном 22-58-90.

  Увага! З 1 червня бібліотека ім. Д. І. Чижевського переходить на літній графік роботи. Тож до 1 вересня ми працюємо: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 19:00, субота з 10:00 до 18:00, вихідний день – неділя.

  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ