Куточок краси у Кіровограді (ФОТО)

 • 21 квіт. 2016 12:52
 • 1544
  • Новина Куточок краси у Кіровограді (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький

  Весняний пленер у м. Кіровоград на базі Дендропарку було започатковано у 2008 році. Дана акція традиційно проходить щовесни під час славнозвісного цвітіння тюльпанів у Кіровоградському Дендропарку. З кожним роком «Весняний пленер» набував дедалі більшої популярності в мистецькому середовищі Кіровоградщини.

  У 2016 році керівництвом організаторів, в особі голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси Онул та кіровоградським Дендропарком, було прийнято рішення про вихід акції на Всеукраїнський рівень.

  Метою «Всеукраїнського Весняного пленеру» є: розвиток творчих здібностей, формування в молоді активної життєвої позиції, сучасних та позитивних життєвих цінностей (гармонійний розвиток особистості, прагнення до духовної  досконалості, патріотичний настрій); виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої молоді; формування в учасників високохудожніх потреб, розвитку естетичних смаків, суджень і оцінок, естетичного ідеалу.

  Корпорація «ХХІ Століття» цілком забезпечує учасників матеріалам (італійське полотно та набір олійний фарб), організовує плановий обід, пізнавальну екскурсію та право на безкоштовне катання на 4-х атракціонах, за вибором адміністрації, згідно вікової категорії та фізичних можливостей.

  Серед учасників «Всеукраїнського весняного пленеру» є представники різних міст України, які 22-го квітня будуть змагатись за звання переможця, кращого митця України та призовий фонд сумою 10 000 грн.!

  Відбудуємо молоду творчу інтелігенцію України!

  Початок о 12:00