Лікувально-профілактичний корм Hills для котів

 • 15 груд. 2022 10:58
 • 362
  • Новина Лікувально-профілактичний корм Hills для котів Ранкове місто. Кропивницький

  На відміну від повсякденних раціонів, лікувальний корм призначає лікар. Це особливе дієтичне харчування при гострих захворюваннях та інших патологічних станах, що дозволяє підтримати організм кішки, прискорити відновлення хворого органу, нормалізувати роботу всіх систем. Купити корм для кішок з лікувальним ефектом можна і для профілактики, в тому випадку, якщо кіт має генетичну схильність до тієї чи іншої хвороби.

  Якщо кішка хворіє, то ні повсякденний, дуже якісний корм, ні натуральний раціон не зможуть забезпечити необхідний комплекс поживних речовин і знизити навантаження на хворий орган. Бренд Hills – один із небагатьох виробників, які пропонують широкий вибір сухого та вологого дієтичного корму для котів. Повнораціонні склади містять комплекс поживних речовин, необхідних тваринам, і одночасно не включають інгредієнти, що навантажують хворий орган. Придбати корм hills для котів означає прискорити одужання вихованця та забезпечити йому довге повноцінне життя.

  Корм Hills для котів: особливості та застосування

  Виробник кормів для домашніх улюбленців Hills почав випускати продукцію близько 80 років тому. Спочатку це був невеликий сімейний бізнес доктора Морріса. Але оскільки попит на лікувальне харчування для домашніх тварин зростав рік у рік, було засновано компанію Hill's Pet Nutrition, яка на сьогодні експортує корм майже в 90 країн світу. Понад 220 досвідчених ветеринарних лікарів беруть участь у розробці та вдосконаленні лікувальних раціонів для улюбленців. Фахівці постійно вивчають особливості організму кішок та шукають нові шляхи лікування хвороб, покращення самопочуття та зміцнення здоров'я домашніх котів.

  У кормах супер преміум класу міститься не менше 30% білка (переважно тваринного походження), вітаміни, мінеральні речовини, клітковина, амінокислоти у строго збалансованій кількості. У сухому та вологому кормі використовуються лише дієтичні види м'яса: курка, індичка, кролик, ягня. Основним джерелом вуглеводів є рис, а вітаміни містяться в дигесті, овочах, риб'ячому жирі.

  Залежно від призначення корму, лікувальні раціони:

  • містять додаткову дозу вітамінів та мінералів;

  • включають 2-5 продуктів з мінімальними добавками необхідних речовин;

  • не містять певних інгредієнтів.

  Зверніть увагу, лікувальний корм для котів Hills може використовуватися як для лікування, так і для профілактики, але за призначенням ветеринарного лікаря. Як харчування здоровій тварині його використовувати не можна, більше того, це може спровокувати погіршення самопочуття. 

  Види лікувального корму для котів Hills

  Корм для котів Hills – повноцінне меню для тварин з різними захворюваннями. У лінійці лікувального корму є харчування для котів:

  • при алергії;

  • дерматологічних захворюваннях;

  • діабеті;

  • проблемах з опорно-руховим апаратом;

  • захворюваннях шлунка та кишечника;

  • порушення функціонування нирок, сечокам'яної хвороби;

  • серцевої недостатності;

  • хворобах печінки;

  • запалення ясен, проблемах з зубами.

  Какой сухой корм выбрать для кошек | Какой корм лучше выбрать для кастрированных котов | hotline.ua

  Частоту годівлі та дозування корму визначає лікар. Завдяки унікальній запатентованій формулі кожного корму, кіт зможе швидше подолати хворобу, вести звичний спосіб життя, позбутися неприємних симптомів. Також у вихованця нормалізується вага, покращиться стан шкіри та вовни. Але як би не були корисні лікувальні раціони, таке харчування здебільшого є тимчасовим. Після стабілізації самопочуття кота потрібно поступово переводити на звичний чи новий корм преміум, суперпреміум чи холістик. Виняток - корм для котів, хворих на діабет і тих що страждають на патології печінки або нирок. У цьому випадку лікувальне харчування потрібно постійно.

  Переваги корму для кота hills

  Корм hills для котів, як повсякденний, так і лікувальний, має оптимальний склад. Кожен раціон створюється з урахуванням віку, породи та стану здоров'я улюбленця. В асортименті є корм для кошенят, дорослих котів та вихованців у віці. Лікувальний корм «Хіллс» за смаковими якостями не поступається повнораціонному корму, він апетитний, має привабливий аромат, але при цьому не містить смакових добавок, консервантів, ароматизаторів та інших шкідливих речовин.

  Бренд постійно контролює:

  • якість сировини;

  • процес виробництва;

  • характеристики кожного виду готового корму;

  • відгуки ветеринарів та покупців на всі види меню.

  Завдяки постійній роботі з удосконалення складів корм hills для котів є однією з кращих дієт для мурлик різного віку.

  Де придбати корм для кішок Hills

  Особлива технологія виробництва, унікальні компоненти, посилений контроль якості продукту на всіх етапах виробництва зумовлюють вищу ціну на лікувальний корм. Однак у мережі магазинів «Мастерзоо», а також на сайті ви можете купити будь-який лікувальний або повсякденний корм бренду «Хіллс» за доступною ціною. В асортименті представлені сухі та вологі корми для котів різного віку та з різними особливостями. Ви можете вибрати зручне фасування сухого корму по 300-400 г, 1,5 кг, 3 кг або 10 кг. Великі упаковки найбільш зручні та економні, тому попит на них дуже високий.

  Зверніть увагу на розділ «Акції» на сайті зоомагазину, там доступні найбільш популярні товари за вигідними цінами, і Hills для котів там теж з'являється. Слідкуйте за оновленням вигідних пропозицій та робіть покупки в «MasterZoo» із задоволенням!