Майже 900 осіб з інвалідністю з Кіровоградщини шукають роботу

 • 1 черв. 2022 11:30
 • 486
  • Новина Майже 900 осіб з інвалідністю з Кіровоградщини шукають роботу Ранкове місто. Кропивницький
   
  На Кіровоградщині цьогоріч 896 осіб з інвалідністю скористалися послугами служби зайнятості.
   
  Найбільше громадян даної категорії, які звернулися до служби зайнятості по допомогу у пошуку роботи, було зареєстровано у Кіровоградському та Олександрійському міськрайонних центрах зайнятості, Знам’янській та Світловодській міськрайонних філіях обласного центру зайнятості.
   
  Серед осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку, чоловіків – 489 осіб, а жінок – 407. Із загальної кількості – 128 осіб з числа молоді.
   
  Наразі роботодавці Кіровоградщини пропонують близько пів сотні вакансій для громадян з інвалідністю. За сприяння служби зайнятості роботу вже отримали близько 90 осіб.
   
  Загалом, аби дізнатись про наявні вакансії, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram-каналі @DCZWorkNowBbot. Там щоденно можна отримувати актуальну інформацію за регіоном або галуззю. Для цього достатньо знайти та запустити наш чат-бот і послідовно обрати розділи: «Громадянам» – «Пошук роботи».
   
  Крім того, за додатковою інформацією ви можете звернутись до відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном: (0522) 32-08-01.