Маленькі таємниці великого ремонту.

 • 18 серп. 2016 18:40
 • 1068
  • Новина Маленькі таємниці великого ремонту. Ранкове місто. Кропивницький

   - Ремонтно-відновлювальні роботи тривають майже за графіком, - розповів головний інженер будівництва Сергій Білокінь, показавши щоденний графік поетапних робіт. - В дечому ми випереджаємо графік, в дечому запізнюємось, але не більше,ніж на  три дні. Головною причиною є недавня негода.

  У розмові Сергій Валентинович був максимально відвертим, не приховуючи жодних дрібниць.За його словами, залізобетонне покриття охопить ділянки як перед дамбою, так і позаду неї - під мостом та на кілька метрів за ним. Майже всі направляючі пази щитів   повністю відновлені, самі щити будуть повністю оновлені. Підніматись будуть лише два щити з чотирнадцяти, при цьому планується обладнати на дамбі гвинтовий механізм одночасного підйому щитів для унеможливлення перекосів. Також на дамбі буде обладнано робочий місток-майданчик для спрощення підйому щитів. Після повного обладнання дамби планується повне розчищення ремонтно-будівельної ділянки по обидва боки дамби та мосту.

    - На жаль, але міст теж потребує негайного та якісного ремонту. - зазначив Сергій Білокінь. - Проте чинним проектом це не передбачено. Ми також плануємо розчистку від глини, мулу та каміння робочу дорогу з іншого боку від будівельного майданчику, але, ймовірно, це потребуватиме додаткового фінансування. А от відновлення зайнятої під будівельний майданчик частини набережної та розбитого технікою дорожньо-тротуарного покриття відновиться в повному обсязі. Цим містяни можуть не перейматись.

  Заключна фраза головного інженера змусила заміркуватись: "Мене  майже щодня запитують, як ви боретесь з водою на будівництві. З нею не боротись треба, а товаришувати. Що ми для містян і робимо..."