Масштабну базу донорів формують у Кіровограді

 • 6 черв. 2016 10:30
 • 592
  • Новина Масштабну базу донорів формують у Кіровограді Ранкове місто. Кропивницький

  У Кіровограді стартував масштабний онлайн-проект з формування бази донорів «Врятуй життя за хвилину».

  Основна ціль – зібрати до півтисячі контактів потенційних донорів, які зможуть у будь-який час прийти і здати кров тим, хто потребує переливання, повідомили Новинам Кіровоградщини в регіональному осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

  Вже відгукнулися більше 130 кіровоградців, які заповнили анкету і згодні поділитися своєю кров’ю з хворими.

  «Питання донорства крові є як ніколи актуальним у нашому місті. Бійці АТО, матері після пологів, діти хворі на лейкоз, люди після важких травм – ось основні категорії людей, яким найчастіше потрібна донорська кров. На сьогодні не існує достатньо великої бази донорів у Кіровограді і коли з'являєтсья потреба у крові, далеко не завжди вдається знайти її. Цей проект є вирішенням цієї проблеми. Кожен містянин зможе звернутися і отримати цю допомогу. Тож не залишайтеся байдужими. Ви дійсно можете врятувати чиєсь життя», – наголошує координатор проекту Дмитро Бабак.

  Нагадаємо, раніше активісти вже провели три хвилі всеукраїнської акції зі збору крові «Допомогти може кожен». За цей час сотня кіровоградців стали донорами і здали для потреб хворих понад 40 літрів крові.

  Для того, щоб потрапити в базу, треба заповнити анкету goo.gl/CXBH8b.

  Офіційна сторінка заходу https://vk.com/fri_donor. Координатор проекту: 066-616-51-28 (Дмитро).

  Джерело