Міська влада Кропивницького звертається до автомобілістів з проханням не паркувати авто на узбіччях доріг: працює комунальна техніка

 • 26 лист. 2023 12:50
 • 2954
  • Новина Міська влада Кропивницького звертається до автомобілістів з проханням не паркувати авто на узбіччях доріг: працює комунальна техніка Ранкове місто. Кропивницький

  Штормове попередження і можливе погіршення погодних умов на території Кропивницького змусило комунальників міста перебувати у постійному режимі чергування і з першим снігом дорожня техніка виїхала на маршрути посипати проїжджу частину протиожеледною сумішшю.

  - Зранку на вулиці міста виїхали дві одиниці спецтехніки – піскорозкидувачі МАЗ, - відзначив директор КП «Універсал 2005» Віктор Панішко. – У першу чергу вони посипають аварійнонебезпечні ділянки: спуски, підйоми, перехрестя, шляхопроводи, світлофори, транспортні магістралі з пожвавленим рухом. У режимі чергування готовий виїхати на допомогу ще один автомобіль.

  За інформацією Віктора Панішка, вся техніка підприємства готується до розчистки транспортних магістралей Кропивницького увечері та вночі - після припинення снігопаду.

  Одночасно міська влада Кропивницького звертається до власників автотранспорту з проханням не паркувати авто на узбіччях доріг, особливо із пожвавленим рухом транспорту.

  - У ситуації, що складається, ми попереджаємо про категоричну неприпустимість паркування автомобілів на узбіччях центральних вулиць і транспортних магістралей Кропивницького, - наголосив заступник міського голови Олександр Вергун. – Прошу сьогодні, за можливості, не користуватися власним автотранспортом. Звертаюся до містян, давайте дамо можливість комунальним службам якісно підготувати дороги міста для безпечного руху транспорту і пішоходів. Усі автомобілі, які суттєво перешкоджатимуть комунальній техніці прибирати сніг, будуть вивозитися евакуаторами на майданчики тимчасового утримання.

  Олександр Вергун також звернув увагу на проблему із кадровим забезпеченням в комунальних підприємствах Кропивницького.

  - Сьогодні значна кількість наших колег зі зброєю в руках в лавах ЗСУ захищають Україну. Загалом в штатних розкладах міських КП є 410 вільних вакансій – це значна нехватка спеціалістів, - повідомив Олександр Вергун. – Дуже не вистачає двірників: у ЖЕО №1 – 42 вакансії, ЖЕО №2 – 44, у ЖЕО №3 – 53, у ЖЕО № 4 – 44.

  У зв’язку з цим я звертаюся до містян, до мешканців багатоповерхівок, до керівників підприємств, установ і організацій – при складних погодних умовах, підтримайте комунальників. Хто має таку можливість – вийдіть, будь ласка, на розчистку від снігу і ожеледиці прибудинкових територій та місць пересування пішоходів.

  Джерело: Кропивницька міська рада