Облаштування об’єктів укриття в закладах освіти Кропивницького продовжується

 • 26 лист. 2023 12:00
 • 3063
  • Новина Облаштування об’єктів укриття в закладах освіти Кропивницького продовжується Ранкове місто. Кропивницький

  Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович в рамках робочої поїздки проінспектував об’єкти укриття в закладах освіти обласного центру, облаштовані останнім часом.

  - У Кропивницькому школярі Фортечної гімназії і вихованці сусіднього дитячого садочка № 65 з нетерпінням чекали на якісне і комфортне укриття. Особливо хвилювалися батьки першокласників: читав багато звернень, - відзначив за результатами візиту Андрій Райкович. - Робота виконана. Так має бути в кожній школі та садочку. Тому понад 25 проєктів в обласному центрі зараз готуються. Кошти на будівництво передбачимо.

  Вихователь-методист ДНЗ №65 Світлана Таланова підкреслила, що для дітей вкрай важливими є відчуття любові, турботи, уваги і безпеки.

  - Мужні воїни оберігають наш спокій, а ми маємо зробити усе від нас залежне для безпеки і розвитку дітей, - наголосила Світлана Таланова. - Саме в таких умовах наші маленькі вихованці відчувають спокій і захищеність. А ми, маючи таке укриття, можемо якісно працювати, віддаючи дітям любов і увагу, радіючи за них, їх розвиток і досягнення! Усе найкраще дітям! Разом до Перемоги!

  Джерело: Кропивницька міська рада