Міська влада привітала малечу з будинків сімейного типу зі святом Миколая

 • 21 груд. 2022 11:45
 • 385
  • Новина Міська влада привітала малечу з будинків сімейного типу зі святом Миколая Ранкове місто. Кропивницький
   
  Всі діти заслуговують на тепло і турботу. На превеликий жаль, часом їхня доля складається так, що від рідних батьків вони отримують зовсім інше. Про це пише у ФБ міська рада.
   
  Натомість є люди, для яких не буває чужих дітей. Вони не лише беруть на себе відповідальність за життя маленьких українців, які потрапили у скруту, а й дарують їм свою любов, повертають вже нібито втрачене дитинство. Серед них засновники дитячих будинків сімейного типу та патронатні вихователі. Такі, як подружжя Борис і Тетяна Іванови, які у 2014, рятуючи свою велику родину від російських обстрілів, переїхати до Кропивницького з Попасної. Нині в них на вихованні десятеро дітей.  
     
  У понеділок, 19 грудня, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Сергій Колодяжний, начальниця управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська разом зі спеціалістами управління виконали почесну місію — відвідали міські дитячі будинки сімейного типу і патронатні родини та передали маленьким кропивничанам солодкі подарунки і в’язані зимові речі від Святого Миколая. 
   
  У свою чергу, діти приготували для гостей імпровізований концерт.