На Кіровоградщині 215 засуджених осіб вийшли на свободу

  • 20 трав. 2016 17:24
  • 1182
    • Новина На Кіровоградщині 215 засуджених осіб вийшли на свободу Ранкове місто. Кропивницький

    На Кіровоградщині Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)», тобто так званий «закон Савченко», застосовано до понад 1300 засуджених, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

    Про це повідомив перший заступник прокурора області Анатолій Гой. «З моменту набрання чинності «закону Савченко» в нашому регіоні його застосовано до 1377 осіб, з яких 215 за допомогою цього закону вже вийшли на свободу. Серед них - вбивці, особи, які вчинили пограбування, розбійні напади, інші тяжкі та особливо тяжкі злочини», - зазначив Анатолій Олександрович.

    Крім того, за його словами виконання норм вказаного закону викликає певну стурбованість. «На сьогодні двоє осіб після звільнених за цим Законом скоїли такі ж злочини, за які відбували покарання. Це умисне вбивство та заволодіння майном. Зазначене вказує на те, що в Закон необхідно змінити так, щоб злочинець, який скоїв вбивство, грабіж або інший тяжкий злочин, не мав права достроково виходити на свободу», - наголосив перший заступник.