На Кіровоградщині горів виправний заклад. Умовно

 • 22 черв. 2016 12:25
 • 1202
  • Новина На Кіровоградщині горів виправний заклад. Умовно Ранкове місто. Кропивницький

  16 червня 2016 року на базі Олександрівського виправного центру (№104) було проведено спільні навчання з підрозділами ДСНС України у Кіровоградській області по гасінню умовної пожежі. З особовим складом установи відпрацьовано умовну ввідну «Буря-4» − «Пожежа, аварія, стихійне лихо».

  Даний захід проводився у присутності начальника інспекції з пожежної безпеки ВОРНБ управління ДПтС України в області лейтенанта внутрішньої служби Романа Олефіренка. Головною метою якого є підвищення професійної майстерності відомчої пожежної охорони в установі.

  За планом занять надзвичайна подія, а саме пожежа з сильним задимленням, відбулася на території промислової зони виправного центру в причепі під час рух трактора з ним.

  У ході пожежно-тактичних навчань були задіяні пожежні автомобілі відомчої пожежної охорони Олександрівського ВЦ-104, а саме АЦ-40 (130)63 (А), Державної пожежно-рятувальної частини № 29 АППД-2(3310)274 та відпрацьовувалась взаємодія підрозділів ДСНС з ВПО установи під час ліквідації надзвичайної ситуації, а також уміння адміністрації виправного центру  в організації виклику, зустрічі, та взаємодії по ліквідації пожежі.

  Умовну пожежу було успішно ліквідовано та на належному рівні проведено спільні пожежно-тактичні навчання. Адже, від злагоджених дій персоналу виправного центру та рятувальників під час пожежі залежить не тільки безперебійна робота установи,  а й збереження життя і здоров’я персоналу та засуджених.

   

   

  Марина Сінчук