На Кіровоградщині група швидкого реагування пройшла тренування

 • 30 лист. 2016 10:34
 • 1029
  • Новина На Кіровоградщині група швидкого реагування пройшла тренування Ранкове місто. Кропивницький
  В Петрівській виправній колонії УДПтС України в Кіровоградській області (№49) проведено  навчання груп швидкого реагування
  29 листопада  в Петрівській  виправній  колонії (№49) проведено тренування загону груп швидкого реагування установи за ввідною «Буря–2» - захоплення заручників або дії терористичної  спрямованості. Відпрацювання навичок проводилося без залучення засуджених на дільниці карантину, діагностики та розподілу, а також на пташнику. 
  До тренування  задіяли групу швидкого реагування установи в загальній кількості 15 співробітників.
  В ході навчань було відпрацьовано  індивідуально-стройові прийоми, колективно-стройові прийоми в складі підрозділу, вивчено групові дії в складі підрозділу з використанням декількох прийомів та росзосередження сил та засобів. Продемонстровано навички та вміння діяти зі спеціальними засобами (протиударними щитами та гумовими кийками) під час звільнення  заручників та оцінені спільні дії всіх співробітників  зі спеціальними засобами в умовах масових заворушень засуджених.
  Перший заступник начальника установи Валерій Апакідзе зазначив, що метою  підготовки  є вдосконалення співробітниками професійних (правових) знань у сфері службової діяльності, вироблення та підтримання у співробітників умінь і навичок, необхідних для виконання завдань в різних умовах, формування у співробітників високих моральних і професійних якостей, виховання дисциплінованості, впевненості у своїх силах, а також здатності долати тривалі фізичні та морально-психологічні навантаження.
   
  Повідомляє Петрівська виправна колонія УДПтС України в Кіровоградській області (№ 49).