На Кіровоградщині нагородили правоохоронців-ветеранів

 • 23 лип. 2016 11:33
 • 871
  • Новина На Кіровоградщині нагородили правоохоронців-ветеранів Ранкове місто. Кропивницький

  У Головному управлінні Нацполіції області під час семінар-наради голів первинних ветеранських організацій пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ отримали відомчі Подяки.

  «Зараз правоохоронна система проходить реформування, змінюються назви підрозділів, працівники, маємо нові вимоги до служби в новоствореній структурі. Та ніколи не зміняться такі поняття як «спадковість поколінь», наставництво, передовий досвід і повага до старших колег, які у свій час навчали працювати нас. Ми вдячні вам, дорогі наші ветерани, за ту роботу, яку ви проводите в колективах поліції, за підтримку діючих працівників і тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку, за вміння згуртувати біля себе людей, оптимізм і невтомну діяльність», - наголосив заступник начальника ГУНП в області Дем’ян Таршин, звертаючись до присутніх.

  У ході наради відбулося нагородження переможців огляду-конкурсу роботи первинних ветеранських організацій у Кіровоградській області Асоціації ветеранів МВС України. Подяки та грошові премії було вручено представникам Олександрійського, Знам’янського і Маловисківського району відповідно.

  За активну громадську позицію, надання практичної і дієвої допомоги та співпрацю з ГУНП в області отримали заохочення полковники міліції у відставці Микола Гриценко та Веніамін Янішевський і майор міліції у відставці Микола Гончар.

  Продовжилася нарада розглядом робочих питань, серед яких підбиття підсумків діяльності за перше півріччя та результати взаємодії з профспілковою організацією. Присутні мали можливість внести пропозиції щодо окремих аспектів роботи, поділитися власними здобутками та напрацюваннями.

   

   

   

   

  Сектор комунікаціїполіції Кіровоградської області