На Кіровоградщині поліцейські викрили злодія, який обкрадав квартири громадян

  • 19 серп. 2016 13:00
  • 828
    • Новина На Кіровоградщині поліцейські викрили злодія, який обкрадав квартири громадян Ранкове місто. Кропивницький

    Повідомлення про злочини почали надходити до поліції на початку липня. Жертвами крадія ставали жителі багатоповерхових будинків, квартири яких розташовувалися на першому поверсі. Слідкуючи за тим, хто з потерпілих, ідучи з дому, забував зачинити вікна, чоловік знаходив підручні засоби за допомогою яких безперешкодно долав незначну висоту. Порядкуючи в чужій хаті, злодій миттю вишукував прикраси власниць та готівку, жіночі сумочки, телефони, інші цінні речі. Далі він тим самим шляхом залишав місце злочину і, не привертаючи зайвої уваги, йшов начебто у своїх справах. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Кіровоградській області.

    Зловмиснику вдалося обікрасти власників чотирьох квартир. Після скоєного, він відвіз прикраси до обласного центру та продавав випадковим людям. Таким чином, зміг «збагатитися» на 18 тисяч гривень і припиняти таку «діяльність», схоже, зовсім не збирався. Врешті чоловіка зупинили поліцейські. Свою вину підозрюваний визнав повністю.

    По даному факту розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За ці дії він може знову потрапити за ґрати строком до 6 років.